Letné golfové tábory 2024

Leto je časom zábavy, dobrodružstva a nových skúseností. Golfové kluby aj tento rok ponúkajú deťom možnosť stráviť prázdninové dni na golfových ihriskách v spoločnosti kamarátov a trénerov. Golfové tábory sú plné vzrušujúcich aktivít, učenia sa nových golfových, ale aj iných zručností, súťaží a najmä zábavy. Golfové ihriská sú zároveň bezpečným a podporujúcim prostredím, kde môžu deti rásť a rozvíjať sa ako golfisti, ale aj ako jednotlivci a nájsť si nové koníčky, rovnako ako nových priateľov.

Prezrite si ponuku golfových táborov na leto 2024 a doprajte svojim deťom skvelé letné zážitky. 🌞

Golfový rezort Black Stork 

Termíny:

 • 08.7.-12.7. 2024 
 • 15.7.-19.7. 2024 
 • 05.8.-09.8.2024 
 • 12.8.-16.8. 2024 
 • 19.8.-23.8. 2024

Až päť turnusov golfových táborov ponúka golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici. Pre deti a juniorov od 6 do 14 rokov pripravili bohatý program plný zábavy a vzdelávania. 

Každý deň bude nabitý rôznymi aktivitami, medzi ktorými nebude chýbať golf s trénerom (3-5 hodín denne), wellness (bazény), slalom golf autíčkami, grilovačka s rodičmi, škola varenia, disc golf, yoga a kurz prvej pomoci. Program je zostavený tak, aby deti získali nové zručnosti a zároveň sa skvele zabavili. Začiatočníci majú jedinečnú možnosť počas tábora absolvovať skúšku a získať certifikát Zelenej karty, ktorý je platný po celom svete. Pre deti, ktoré už majú skúsenosti s golfom, ponúkajú program GOLF ADVANCE, ktorý je navrhnutý pre pokročilých hráčov. 

Cena sa líši od zvoleného tábora:
GOLF FUN (odporúčame pre začiatočníkov) 295 eur / osoba / 5 dní
GOLF ADVANCE (odporúčame pre pokročilých) 385 eur / osoba / 5 dní 

Viac informácií nájdete TU

Golf Trnava  

 • 8.7. -12.7.2024
 • 29.7.-2.8.2024, 
 • 12.8. -16.8.2024

V Golf Trnava na deti čakajú aktivity ako golf s trénermi, športové súťaže, vodné hry, footgolf, golfový a footgolfový turnaj, tvorivé dielne, angličtina aj pekný výlet. Deti si tak užijú letné dni, ale zároveň sa naučia kopec nových vecí. 

V cene je zahrnutá celodenná strava (desiata, obed, olovrant, pitný režim). Každé dieťa dostane balíček, ktorý obsahuje tričko, batoh a spomienkovú medailu. Tábor organizujú pre širokú verejnosť, nie len pre golfistov, i keď golf je významnou súčasťou programu. Minulý rok sa zúčastnilo 105 detí! Ak chcete aby tento rok bolo medzi nimi aj vaše dieťa, majú ešte zopár voľných miest. 

Cena za účasť na tábore je 233 €. 

Viac informácií nájdete TU.

Golf Club Welten

Toto leto v Golf Club Welten môžu deti zažiť 4 letné tábory. V dvoch sa deťom bude venovať tréner Tom Davis a v ďalších dvoch tréner Peter Bučko. 

 • 1.7.-5.7.2024 (Peter Bučko) 
 • 22.7.-26.7.2024 (Tom Davis)
 • 26.7-30.8.2024 (Tom Davis) 
 • 5.8.-9.8.2024 (Peter Bučko) 


Každý deň je pre deti pripravený golfový program, vrátane tréningov, hry na ihrisku, súťaží a golfových aktivít špeciálne navrhnutých pre mladých hráčov. Tábor je vhodný pre začiatočníkov aj deti s pokročilými golfovými skúsenosťami. Tréningy sú individuálne prispôsobené na mieru každej úrovni výkonnosti. Začiatočníci môžu získať na záver kempu Zelenú Kartu (v cene kempu). Jednou z výhod kempu s Performance Golf je týždenná konverzácia detí v anglickom jazyku s trénermi. Avšak vždy je k dispozícii aj slovensky hovoriaci tréner, ktorý pomôže deťom so žiadnou či minimálnou znalosťou anglického jazyka. 


V cene je zahrnutá pestrá strava 3x denne (desiata/obed/olovrant), celodenný pitný režim, tréningové a didaktické pomôcky, neobmedzené lopty na driving range, neobmedzený vstup na akademické ihrisko, zapožičanie palíc (ak dieťa nemá vlastné), medaile a vecné ceny, ako aj Zelená Karta (pre nováčikov). 


Cena tábora je pre 320€ členov Performance Golf Kids akadémie a 350€ pre nečlenov. 

Viac informácií nájdete TU

Royal Valley Golf Club

 • 22.7. – 26.7. 
 • 5.8.  – 9.8. 

Malé deti od 5 do 12 rokov čaká vstup do kráľovstva lesa, výlet lanovkou, Bachledka, kuchárska dielňa so šéfkuchárom aj súťaže pre najmenších s animátormi. Tínedžeri od 13 do 17 rokov si užijú bazén v Hoteli Horizont, hodiny anglického jazyka s lektorom, večerné kino s popcornom aj zaujímavé ceny.  Deťom sa počas táborov budú venovať tréneri Peter Semeš a Miroslav Miroslav Šukola. 

V cene je zahrnuté ubytovanie , plná penzia, starostlivosť, externé aktivity , golf a kurz anglického jazyka. 

Cena za pobytový tábor je 419 € za dieťa. V prípade denných tábor je cena 299 € pre nečlenov alebo 239 € pre členov. 

Viac informácií nájdete TU

Golf Club Pegas 

 • 1.7. – 5.7. 2024
 • 29.7. – 2.8. 2024
 • 5.8. – 9.8. 2024 

Golfový klub Pegas v Lozorne v roku 2024 organizuje tretí ročník golfového denného letného tábora pre deti vo veku od 7 až 16 rokov v areáli golfového klubu pod vedením trénerov z radov PGA Slovakia.
Deti sa môžu tešiť na 4 hodiny výuky golfu denne a hodinu výuky teórie, pravidiel a golfovej etiky. Nebude chýbať sprievodný program so špeciálnymi rannými uvoľňovacími cvičeniami, teamovými súťažami a vyhodnotením na konci tábora. Deti budú mať k dispozícii lopty, driving range, voľné palice, cvičné hracie plochy a 9 jamkové ihrisko. 

V cene je zahrnutá aj celodenná strava (desiata, obed a olovrant), celodenný pitný režim a poistenie dieťaťa. 

Cena za účasť na tábore je 279 EUR pre členov GC Pegas a 299 EUR pre nečlenov. 

Viac informácií nájdete TU.

Golf Club Skalica

 • 22. – 26.7.2024

Na deti čakajú počas letného táboru v Golf Club Skalica golfové tréningy, hra golfu, turnaje na úpravu HCP, kompenzačné cvičenia, kondičné tréningy,  pravidlá golfu, voľnočasové hry a aktivity zamerané na mobilitu tela.

V cene je zahrnutá celodenná strava, pitný režim, golfové vybavenie ako loptičky a palice, tréneri, vstupy na ihrisko, vecné ceny.

Cena pre člena klubu je 220€  a pre nečlena klubu 270€.

Viac informácií nájdete TU.

Red Oak Golf Club

 • 8.-12.7.
 • 5.-.9.8.

 Hlavným prgramom bude samozrjeme golf – dlhé odpaly, chippovanie, puttovanie, hra na ihrisku a súťaže v golfe ku koncu týždňa. Okrem toho sa deti môžu tešiť na ďalšie športové aktivity ako futbal, basketbal, vybíjaná, ale tiež na prehliadku konskej stajne, jazdu na koňoch či dokonca virtuálnu realitu.


V cene je okrem vyššie spomenutých aktivít zahrnutý aj celodenný pitný režim, desiata, obed a olovrant.

Cena tábora je 140 € pre ročných a celoživotných členov ROGC a 170 € pre nečlenov.

Viac informácií nájdete TU

Golfový Klub Agama

 • 1.-5.7
 • 5.-9.8.

Golfový klub Agama si pre deti pripravil dva turnusy letných táborov, počas ktorých budú deti okrem golfu hrať aj footgolf či discgolf. Tiež sa môžu tešiť na kone, bazén so slanou vodou a rôzne zábavné kolektívne hry.

V cene tábora je desiata, obed, olovrant, pitný režim, požičanie palíc, loptičky, hra na ihrisku, footgolf a záverečný turnaj.

Cena je 165 € pre členov a 185 € pre nečlenov.

 Viac informácií nájdete TU.

Tri Duby Golf Resort 

 • 8.-12.7.2024
 • 22.-26.7.2024
 • 19.-23.8.2024

Tri Duby Golf Resort na úpätí Kremnických vrchov si pre malých golfistov pripravilo 3 turnusy letných táborov. Okrem výuky golfu sa deti môžu tešiť na návštevu plavárne v ZV, Bounce parku v BB a rôzne súťaže. V cene tábora sú zahrnutí tréneri a inštruktori golfu, zapožičanie golfového vybavenia, vstupy na cvičné plochy a ihrisko, desiata, obed a olovrant. 

Cena táboru je 270€/týždeň. 

Viac informácií nájdete TU


Obsah budeme aktualizovať.